X
نهال زردآلو - شرایط رشد نهال زردآلو s

نهال زردآلو - شرایط رشد نهال زردآلو

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 13
» بازديد ديروز : 34
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 12
» بازديد سال : 46
» بازديد کل : 46
» اعضا : 0
» مطالب : 3

شرایط رشد نهال زردآلو


تاریخ انتشار پست : 1400/2/11 بازدید : 8

درختان زردآلو شما به آفتاب کامل و حداقل چهار تا نه فوت خاک خوب زهکشی برای ایجاد ریشه های قوی مورد نیاز برای یک محصول پر محصول نیاز دارند. به نظر می رسد انتخاب محلی که درخت زردآلو خود را می کارید تصمیمی سریع است که قبل از شروع کار واقعی می گیرید ، اما در واقع این مکان با موفقیت درخت شما در طولانی مدت ارتباط زیادی دارد.


حتماً نقطه ای را انتخاب کنید که فضای کافی برای کشیدن ریشه و شاخه های درخت شما داشته باشد - و باید اندازه و گسترش یک درخت بالغ را در نظر بگیرید ، نه فقط رشد قابل پیش بینی برای گیاه بعدی. چند فصل کاشتن درخت جدید بسیار نزدیک به دیگران می تواند باعث رقابت برای منابع و مواد مغذی شود و منظور ما از این نوع رقابت سالم نیست.


مسیرهای بتونی ، لوله های زیر سطح زمین یا خطوط برق واقع در آسمان در نزدیکی محل کاشت شما می توانند به اندازه سایر درختان تجاوزکننده دردسرساز شوند ، بنابراین فراموش نکنید که این موارد را نیز در نظر بگیرید. همچنین ، فقط به این دلیل که شخصاً از هیچ مانع زیرزمینی آگاهی ندارید ، به معنای نبودن آن نیست. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که هنگام شروع به حفاری در خانه و یا یکی از همسایگان خود برنامه های حیاتی را به هم بزنید ، بنابراین در مرحله برنامه ریزی لحظه ای وقت بگذارید و با شماره 811 تماس بگیرید و از مکانی که درخت زردآلو خود را کاشته اید اطمینان حاصل کنید. ایمن و عاری از انسداد زیرزمینی است.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد